Czas realizacji zamówień

Produkty zakupione w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych (przeważnie następnego dnia roboczego) od momentu zmiany statusu zamówienia na "kompletowanie zamówienia".

Status "kompletowanie zamówienia" oznacza kompletowanie zakupionych towarów i przygotowanie ich do wysyłki (dotyczy pobrania lub przedpłaty). Zmiana statusu na "kompletowanie zamówienia" następuje w dniu uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedającego (dotyczy sposobu płatności przelewem lub płatnościami elektronicznymi) lub dnia zawarcia umowy sprzedaży (dotyczy sposobu płatności za pobraniem).

Dokładny termin wysyłki zamówionych produktów widoczny jest zawsze w karcie informacyjnej (podstrona sklepu z danym towarem) danego produktu.

Prosimy pamiętać, że podany termin wysyłki zamówionych produktów nie jest terminem kiedy otrzymają Państwo przesyłkę, a jedynie informacją kiedy przekażemy przesyłkę do wysyłki. Termin dostawy dla poszczególnych form dostawy widoczny jest na stronie: www.mieszkajmodnie.pl/pl/i/Czas-dostawy/28

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl