Pochwal się
Aby otrzymać jednorazowy KUPON RABATOWY w wysokości 10%, wystarczy wysłać do nas zdjęcie które przedstawia ozdobioną dowolną powierzchnię naszą dekoracją na adres e-mail: marketing@mieszkajmodnie.pl w tytule prosimy dopisać „Pochwal się”

Warunkiem otrzymania KUPONU RABATOWEGO jest dokonanie zakupu dekoracji w naszym sklepie internetowym lub na naszych aukcjach w serwisie allegro.pl oraz podanie w treści wiadomości Loginu Klienta lub w przypadku zakupu na allegro prosimy podać nazwę Użytkownika. Niezależnie od ilości przesłanych zdjęć przez Klienta w czasie trwania Akcji Promocyjnej "Pochwal się" dla jednego konta Klienta przysługuje wyłącznie jeden KUPON RABATOWY który zostanie wysłany na podany w koncie Klienta adres e-mail. Aby wykorzystać KUPON RABATOWY należy posiadać Konto Klienta w naszym sklepie internetowym i podać treść KUPONU w trakcie składania zamówienia.

Wysyłając zdjęcia w Akcji Promocyjnej "Pochwal się" wyrażają Państwo zgodę na bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie przesłanych zdjęć do celów promocyjnych i reklamowych firmy AGMPOL.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl